Kde nás můžete vidět a slyšet

ZÁŘÍ

9. Klášterec nad Ohří (Zámecké náměstí) 13:00 spojený orchestr ZUŠ Klášterec nad Ohří a ZUŠ Toužim


ŘÍJEN

14. COOP - soukromá akce


LISTOPAD


PROSINEC

3. Rozsvícení Vánočního stromečku v Toužimi na náměstí od 16:30

- účinkuje sbor ZUŠ Toužim

3. Rozsvícení Vánočního stromečku v Klášterci nad Ohří v Zámeckém parku od 16:45

- opět jsme spojili síly s našimi žesťovými kamarády ze ZUŠ Klášterec nad Ohří

8. Vánoční Sokolovna od 17h

- tentokrát v podání AR BANDu a sboru, kde zazní nejznámější české koledy

13. Muzicírování po Toužimi

- letos nás bude víc... Vytvořili jsme 2 party, takže pořádně poslouchejte, neboť můžete slyšet andělské zpěvy, nebo nástroje

19. Česká mše vánoční (J. J. Ryba) v KD Klášterec nad Ohří od 18h

- když se spojí 3 ZUŠ dohromady dají se dělat velké věci a to je tento případ: ZUŠ CHOMUTOV/KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ/TOUŽIM provedou tuto českou klasiku

21. Betlémské světlo

- to nejlepší co může naše ZUŠ nabídnout


LEDEN 

22. Třídní koncert Jaroslava Dlouhého

- od 16h na sále ZUŠ

24. Třídní koncert Jana Delina

- od 15h na sále ZUŠ

24. Třídní koncert Jiřího Česáka

- od 17h na sále ZUŠ 

25. Třídní koncert Jana Kováříka

- od 17h na sále ZUŠ

29. Třídní koncert Miloše Mokrého

- od 16h na sále ZUŠ 

31. Třídní koncert Williama Vlčka

- od 17h na sále ZUŠ


ÚNOR


BŘEZEN

16. Reprezentační pes města Toužim

- od 19:35 do 20:05


DUBEN

13. Soutěž orchestrů ZUŠ

- ZUŠ Mariánské lázně

30. Stavění májky

- náměstí Toužim


KVĚTEN

28. Třídní přehrávka žáků Veroniky Vlkové

- od 16:00 na sále ZUŠ

30. Výchovný koncert pro 1. - 4. třídu

- od 11:00 do 11:40 v Sokolovně

30. Výchovný koncert pro 5. - 9. třídu

- od 12:00 do 12:40 v Sokolovně

30. Absolventský koncert Elišky Vilimovské a hostů

od 16:00 v Sokolovně


ČERVEN

3. Třídní přehrávka žáků Miloše Mokrého

- od 16:00 na sále ZUŠ

3. Třídní přehrávka žáků Jaroslava Dlouhého

- od 17:00 na sále ZUŠ

4. Třídní přehrávka žáků Jana Delina

- od 16:00 na sále ZUŠ

5. Třídní přehrávka žáků Jiřího Česáka

- od 17:00 na sále ZUŠ

6. Třídní přehrávka žáků Jana Kováříka

- od 17:00 na sále ZUŠ

10. - 14. Postupové zkoušky💀

- sál ZUŠ - rozpis zkoušek bude upřesněn

15. ZUŠ Open

- 19:00 - 20:00 Karlovy Vary Mlýnská kolonáda, velké podium

17. - 20. Přijímací řízení ke studiu na rok 2024/2025

- vždy v čase 13:00 - 16:00, případně v jiný čas po předchozí telefonické domluvě